Pro-Hurt

Pro-Hurt – producent uszczelek przemysłowych i materiałów termoizolacyjnych


Na polskim rynku Pro-Hurt działa już od 1986 roku. Od 35 lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości uszczelki przemysłowe i materiały termoizolacyjne. Zajmujemy się ich produkcją, dlatego od samego początku do końca dbamy o najwyższe standardy, przestrzegając obowiązujących norm. Efekt? Do odbiorców trafiają produkty o parametrach zgodnych z założeniami projektu. To możliwe, bo dysponujemy nowoczesnymi parkami maszynowymi. Obecnie rozwijamy zaplecze technologiczne w Katowicach, które pozwoli nam realizować jeszcze więcej pomysłów w krótszym czasie.

Sukces naszego przedsiębiorstwa w dużej mierze zależy od nowoczesnych metod produkcji wspomaganych komputerowo. Ale to nie wszystko. Jako producent uszczelek przemysłowych stawiamy na współpracę z zaufanymi, czołowymi dostawcami oraz zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. To pozwala nam na prężny rozwój.

Priorytetem pozostaje:

– trafne odpowiadanie na potrzeby klientów,

– szybkość w realizacji zamówień indywidualnych,

– niezawodność,

– konkurencyjność cenowa.

Jako partner biznesowy producent materiałów termoizolacyjnych i uszczelek Pro-Hurt jest ceniony oraz polecany – jesteśmy pewni, że współpraca z nami będzie dla Ciebie źródłem satysfakcji!

Potwierdzeniem doskonałej jakości naszych produktów i fachowej obsługi klienta jest certyfikat PN-EN ISO 9001:2009.